Rowelove Podróże

Jak chronić przed słońcem?

Słońce coraz mocniej przygrzewa, dlatego przypominamy o ochronie naszych małych podróżników. Ich skóra jest cienka i delikatna, szybciej ulega oparzeniom słonecznym.

Dlatego przekazujemy Wam kilka rad, jak chronić dziecko przed słońcem:
▪️ zastosujmy preparat ochronny na skórę: w aptekach znajdziecie różnego rodzaju pianki, kremy i aerozole, w których najważniejsza jest obecność filtrów UVA i UVB oraz ich moc. Im wyższy współczynnik ochronny, tym lepiej (dla maluchów minimum 30)
▪️ ubierzmy dziecko odpowiednio do aury: nakrycie głowy (kapelusz lub czapka, luźny podkoszulek, skarpetki dla dzieci leżących i wierzgających nóżkami
▪️ zachęcajmy nasze dzieci do zabawy w cieniu: drzew, parasola, czy w namiocie plażowym; najmłodsze, jeszcze niemobilne dziecko, można skryć w cieniu budki wózka/przyczepki rowerowej, parasolki
▪️ w godzinach 12.00—15.00 unikajmy ekspozycji na silne promieniowanie słoneczne: (szczególnie ważne u dzieci poniżej roczku), a jeśli to niemożliwe – zastosujcie wszelkie znane Wam sposoby ochrony.

Jeśli wybieracie się z dzieckiem na wycieczkę rowerową, to w naszej ofercie znajdziecie przyczepki, które posiadają ochronę przed promieniami UV:
▪️ w przyczepkach Qeridoo okna posiadają ochronę przeciwsłoneczną UV 50+,
▪️ w przyczepkach CROOZER boczne okna oraz zintegrowana osłona przeciwdeszczowa posiadają flitr UPF 80+ (UV Standard 801).

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług 🙂 

„NIECH ROWEROWA PRZYGODA TRWA OD NAJMŁODSZYCH LAT”