Rowelove Podróże

CROOZER KID FOR 1 (2018)

CROOZER KID FOR 1 (2018) to nowoczesna, jednoosobowa przyczepka rowerowa, która spodoba się każdemu aktywnemu rodzicowi. Dzięki niej, będziesz mógł zabrać swoją pociechę na wycieczkę rowerową, jogging czy spokojny spacer, bez obaw o jej komfort czy bezpieczeństwo.

Model 2018 powstał na bazie 25 lat doświadczenia firmy Croozer na rynku i stanowi efekt setek dotychczasowych rozmów z rodzicami oraz wspólnych analiz i testów bezpieczeństwa, dając produkt spełniający wszystkie Wasze oczekiwania

Wnętrze przyczepki:

Maksymalne obciążenie wynosi 35 kg. A ponadto, w przyczepce znajduje się pojemny bagażnik, który pomieści wszystkie dziecięce akcesoria, zabawki, jedzenie, a także Twoją torebkę, portfel czy telefon.

Bezpieczeństwo:

Konstrukcja wózka powstała z myślą o bezpieczeństwie Twoich dzieci. Siedzisko posiada 5-punktowe pasy, a rama chroni przed wstrząsami. Model dodatkowo wyposażono w przedni zderzak tłumiący ewentualne uderzenia.

Prostota obsługi:

Dopasowanie wózka do konkretnej opcji zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund. Przyczepka rowerowa montowana jest do roweru przy pomocy sztywnego dyszla i zabezpieczających taśm. Aby przyczepkę zamienić w spacerówkę, wystarczy montaż zwrotnego, przedniego kółka. Zainstalowanie dużego koła przekształca spacerówkę w wózek do biegania, przystosowany do jazdy nawet po wymagającym terenie.

Dane techniczne:

  • Masa przyczepki: 13,7 kg
  • Nośność: 35 kg (Dziecko + bagaż)
  • Maksymalny wzrost dziecka: 117 cm
  • Wymiary zewnętrzne przyczepki bez rączki: 112x72x87 cm
  • Wymiary po złożeniu: 106x72x28 cm
  • Ilość pasażerów: 1