Rowelove Podróże

CROOZER KID PLUS FOR 2 (2019)

CROOZER KID PLUS FOR 2 to przyczepka stworzona z myślą o rodzicach, którzy od najmłodszych lat chcą zachęcać swoje dzieci do rekreacji na świeżym powietrzu. Ten nowoczesny, dwuosobowy wózek sprawdzi się zarówno jako wózek spacerowy, joggingowy, jak i przyczepka idealna na rowerowe szlaki, gwarantując Twoim maluchom wygodę oraz bezpieczny transport.

Zaprojektowana z myślą o dwójce dzieci na każde z nich czeka wygodne i bezpieczne siedzisko oraz dużo przestrzeni – do siedzenia i podziwiania krajobrazów lub drzemania w trakcie jazdy.

Model 2019 powstał na bazie 25 lat doświadczenia firmy Croozer na rynku i stanowi efekt setek dotychczasowych rozmów z rodzicami oraz wspólnych analiz i testów bezpieczeństwa, dając produkt spełniający wszystkie Wasze oczekiwania.

Amortyzacja:

CROOZER KID PLUS FOR 2 wyposażono w nowoczesne amortyzatory – zawieszenie Sylomer® zagwarantuje tłumienie drgań podczas pokonywania bardziej wyboistych szlaków, zapewniając dzieciom spokojną podróż. W przypadku gdy przyczepka jest lekko obciążona, element resorujący Sylomer® pozostaje miękki i bardziej czuły, natomiast gdy przyczepka jest w pełni załadowana, element ten ugina się, przez co staje się twardszy. Nie ma konieczności regulowania jej w zależności od wagi małego pasażera, elementy same dopasowują się do ciężaru.

Wnętrze przyczepki:

Przyczepka jest przestrzenna. W środku zmieści się dwójka maluchów – maksymalne obciążenie wynosi 45 kg. A ponadto, w przyczepce czeka bardzo pojemny bagażnik, który pomieści wszystkie dziecięce akcesoria, zabawki, jedzenie, a także Twoją torebkę, portfel czy telefon.

Bezpieczeństwo:

Konstrukcja wózka powstała z myślą o bezpieczeństwie Twoich dzieci. Oba siedziska posiadają 5-punktowe pasy, a rama chroni przed wstrząsami. Model dodatkowo wyposażono w przedni zderzak tłumiący ewentualne uderzenia.

Prostota obsługi:

Dodatkowo Croozer Kid 2 Plus jest prosta w obsłudze. Rozłożysz ją bądź złożysz do „niewielkich” rozmiarów w kilka sekund, co pozwoli Ci przewieźć Croozer Kid 2 Plus w samochodzie lub przechować przyczepkę w piwnicy czy w domu.

Dane techniczne:

  • Masa przyczepki: 17,1 kg
  • Nośność: 45 kg (Dziecko + bagaż)
  • Maksymalny wzrost dziecka: 117 cm
  • Wymiary zewnętrzne przyczepki bez rączki: 112x90x87 cm
  • Wymiary po złożeniu: 106x86x28 cm
  • Ilość pasażerów: 2