Rowelove Podróże

Przyczepki rowerowe

CROOZER KID PLUS FOR 1

CROOZER KID PLUS FOR 1 to przyczepka stworzona z myślą o rodzicach, którzy od najmłodszych lat chcą zachęcać swoje dzieci do rekreacji na świeżym powietrzu. Ten nowoczesny, jednoosobowy wózek sprawdzi się zarówno jako wózek spacerowy, joggingowy, jak i przyczepka idealna na rowerowe szlaki, gwarantując Twoim maluchom wygodę oraz bezpieczny transport.

więcej

CROOZER KID PLUS FOR 2

CROOZER KID PLUS FOR 2 to przyczepka stworzona z myślą o rodzicach, którzy od najmłodszych lat chcą zachęcać swoje dzieci do rekreacji na świeżym powietrzu. Ten nowoczesny, dwuosobowy wózek sprawdzi się zarówno jako wózek spacerowy, joggingowy, jak i przyczepka idealna na rowerowe szlaki, gwarantując Twoim maluchom wygodę oraz bezpieczny transport.

więcej

CROOZER KID FOR 1

CROOZER KID FOR 1 (2018) to nowoczesna, jednoosobowa przyczepka rowerowa, która spodoba się każdemu aktywnemu rodzicowi. Dzięki niej, będziesz mógł zabrać swoją pociechę na wycieczkę rowerową, jogging czy spokojny spacer, bez obaw o jej komfort czy bezpieczeństwo.

więcej

CROOZER KID FOR 2

CROOZER KID FOR 2 (2018) to nowoczesna dwuosobowa przyczepka rowerowa, która spodoba się każdemu aktywnemu rodzicowi. Dzięki niej, będziesz mógł zabrać swoją pociechę na wycieczkę rowerową, jogging czy spokojny spacer, bez obaw o jej komfort czy bezpieczeństwo.

więcej

QERIDOO KIDGOO 1

QERIDOO KIDGOO 1 to innowacyjny wózek wielofunkcyjny cenionego niemieckiego producenta. Ergonomiczna, przemyślana konstrukcja zapewni wygodę i bezpieczeństwo maluchowi oraz Tobie. Bądź fit zawsze, gdy masz na to ochotę!

więcej

QERIDOO KIDGOO 2

QERIDOO KIDGOO 2 to bardzo innowacyjny i wielofunkcyjny wózek (3 w 1) cenionego, niemieckiego producenta dla dwójki dzieci. Jego ergonomiczna i przemyślana konstrukcja zapewni wygodę i bezpieczeństwo Twoim pociechom oraz Tobie.

więcej

WEEHOO I-GO VENTURE

WEEHOO I-GO VENTURE to przyczepka stworzona dla osób, które uwielbiają jeździć z dzieckiem na rowerze, ale zamiast fotelika czy klasycznej przyczepki, preferują rozwiązanie w dłuższym wymiarze czasu. Zwłaszcza, gdy na wycieczkę będziesz chciał zabrać ze sobą dużo bagażu. Ten model sprawdzi się doskonale.

więcej

CROOZER CARGO

CROOZER CARGO powstała z myślą o wszystkich aktywnych osobach, które lubią także większe podróże. Takie, na które warto zabrać coś więcej niż bidon z wodą czy niewielki plecaczek z czymś do zjedzenia. Zapakuj do niej namiot, karimatę, zapasy jedzenia i ubrań oraz inne akcesoria niezbędne podczas wyprawy.

więcej

Nosidła turystyczne

DEUTER COMFORT PRO

DEUTER KID COMFORT PRO to najbardziej rozbudowane nosidło dla dzieci o maksymalnej wadze nie przekraczającej 22 kg. Posiada szeroki kołnierz osłaniający główkę dziecka, grubą poduszkę chroniącą twarz dziecka w sytuacji upadku na przód oraz podwyższony zagłówek.

więcej

DEUTER KID COMFORT

DEUTER KID COMFORT to nosidło turystyczne, które sprawi, że wyprawy będą komfortowe zarówno dla rodzica oraz dziecka. Górskie przygody stają się o wiele przyjemniejsze dzięki pomysłowemu, nowemu systemowi pleców Aircomfort Sensic Vario.

więcej