Rowelove Podróże

QERIDOO KIDGOO 1 (2019)

QERIDOO KIDGOO 1 to innowacyjny wózek wielofunkcyjny cenionego niemieckiego producenta. Ergonomiczna, przemyślana konstrukcja zapewni wygodę i bezpieczeństwo maluchowi oraz Tobie. Bądź fit zawsze, gdy masz na to ochotę!

Bezpieczeństwo i komfort dziecka:

Miękkie, wyściełane siedzisko dziecka zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie małego pasażera i w trosce o jego bezpieczeństwo. Dodatkowo fotelik jest uzupełniony o specjalne ochrony boczne głowy, wplecione w siedzisko zabezpieczenie pleców, a także komfortowy zagłówek.

Dziecko podczas jazdy jest zapięte 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa z systemem SmartLock. Komfort malucha zwiększa też zaawansowany system wentylacji oraz ochrona przed promieniowaniem słonecznym.

Amortyzacja:

Zastosowanie systemu amortyzacji ALFA – w pełni zautomatyzowanej amortyzacji pneumatycznej gwarantuje efektywne tłumienie drgań podczas jazdy po nierównym terenie. Dlatego dziecko nie odczuje dyskomfortu, gdy będziesz jechać lub biec po bardziej wymagającym szlaku. W wersji biegowej za płynność i wygodę jazdy odpowiada pompowane kółko buggy.

Pojemny bagażnik:

QERIDOO KIDGOO 1 posiada 45-litrowy bagażnik, który pomieści wszystkie niezbędne przedmioty i posłuży jako funkcjonalny schowek podczas zakupów.

Wielofunkcyjność:

Z wózkiem Qeridoo Kidgoo 1 możesz biegać, spacerować, jeździć na rowerze i rolkach, a zmiana funkcji zajmuje tylko kilka chwil.

Ergonomiczny design, solidna konstrukcja, bezpieczeństwo i komfort dla małego pasażera – oto cechy, dla których Qeridoo Kidgoo 1 2019 jest ceniony wśród aktywnych rodziców. Wózek spełnia wszystkie normy obowiązujące na terenie UE. Wypożycz i wyruszaj na trasę tak, jak lubisz!

Dane techniczne:

  • Masa przyczepki: 16,9 kg
  • Nośność: 35 kg
  • Wymiary zewnętrzne przyczepki: 105x86x93 cm
  • Wymiary po złożeniu: 100x86x26 cm
  • Otwór wejściowy: 46×63 cm
  • Wysokość progu: 14 cm
  • Ilość pasażerów: 1