Rowelove Podróże

WEEHOO I-GO VENTURE

WEEHOO I-GO VENTURE to przyczepka stworzona dla osób, które uwielbiają jeździć z dzieckiem na rowerze, ale zamiast fotelika czy klasycznej przyczepki, preferują rozwiązanie w dłuższym wymiarze czasu. Zwłaszcza, gdy na wycieczkę będziesz chciał zabrać ze sobą dużo bagażu. Ten model sprawdzi się doskonale.

Weehoo I-Go Venture pozwala dziecku pedałować wspólnie z Tobą. Wszystko za sprawą odpowiedniej konstrukcji uwzględniającej pedały. Dziecko czuje się komfortowo, a jeśli samo zechce dołączyć do pedałowania, może to bez problemu zrobić.

Bagażnik:

Dwie tylne sakwy, duża kieszeń z tyłu siedziska, a po bokach – dwie mniejsze, np. na butelkę i przekąskę. W przyczepce Weehoo i-Go Venture nie zabraknie Ci miejsca, gdy po drodze zechcesz zrobić większe zakupy lub zapakować wszystkie akcesoria na piknik.

Bezpieczeństwo:

Weehoo i-Go Venture posiada 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, dodatkowe zapięcia na pedałkach, a do tego bezpiecznie zabudowany, niezależny łańcuch. Model spełnia standardy CPSC, ASTM (amerykańskie) i EN (europejskie).

Prostota montażu:

Przyczepkę można bezproblemowo podpiąć do rury podsiodłowej roweru. Zestaw pasuje do większości rowerów dla dorosłych z okrągłą rurą podsiodłową i wielkością koła 26 cali, 27 cali, 29 cali, 650c lub 700c. Ruchomy, ale stabilny zaczep pozwala na szybkie wypięcie i zapięcie przyczepki.

Przedział wiekowy:

Regulacja dla większości dzieci w wieku 2-9 lat – siedzisko można szybko zbliżyć lub oddalić od pedałów, by dopasowac do wzrostu dziecka. Przyczepka rekomendowana dla dzieci o wzroście od 96 do 132 cm i wadze do 30 kg.

Zgodność z różnymi typami rowerów:

Weehoo i-Go Venture jest zaprojektowana tak, by pasowała do większości rowerów dla dorosłych z okrągłą rurą podsiodłową i wielkością koła 26 cali, 27 cali, 29 cali, 650c lub 700c. Przyczepka jest wyposażona w pięć najbardziej popularnych rozmiarów tulei, które możemy dopasować do różnych rozmiarów sztycy: 25,4 mm, 26,8 mm, 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm.

Dane techniczne:

  • Masa przyczepki: 12 kg
  • Maksymalne obciążenie: 36 kg (dziecko + bagaż)
  • Zakres wiekowy: 2-9 lat
  • Miejsce bagażowe: 31 litrów + 550 cm2
  • Rozmiary po złożeniu: długość: 124 cm / 208 cm (z holem), szerokość: 36 cm, wysokość: 81 cm.
  • Ilość pasażerów: 1